Енергетичний сертифікат будівлі, енергетичний аудит, Енергопаспорт, Прочие услуги, Киев, цена Енергетичний сертифікат будівлі, енергетичний аудит, Енергопаспорт на интернет - лотке iLotok Киев - 111410Наша кнопка:
iLotok

Код кнопки

Объявление

Енергетичний сертифікат будівлі, енергетичний аудит, Енергопаспорт - Прочие услуги
Код: 111410 Создано: 20-09-2021 09:51
Енергетичний сертифікат будівлі,  енергетичний аудит,  Енергопаспорт

Цена:

4 000 грн.

Владелец: Все объявления этого владельца

u16962

0% положительных отзывов
Общее колличество отзывов пользователя 0, что составляет 0% от максимального количества отзывов полученные самым активным пользователем нашего сайта. Количество положительных отзывов: 0. Количество отрицательных отзывов: 0.
Тип объявления:Частные объявления - продам, предлагаю
Категория:Прочие услуги
Регион:Украина, Киев и область

Проводжу комплекс робіт з енергоаудиту для промислових, комунальних, сільськогосподарських підприємств. Проведення сертифікації енергетичної ефективності житлових будівель, ОСББ, бюджетних установ (школи, садочки, лікарні і т.п.).
Наявність кваліфікаційного сертифікату на право проведення енергоаудиту, сертифікації будівель та інженерних систем.
ГАРАНТІЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЕНЕРГЕТИЧНОГО СЕРТИФІКАТУ БУДІВЛІ в Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України (ДАЕЕ).
НАЯВНІСТЬ СЕРТИФІКАТУ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ОБОВ’ЯЗКОВА:
• об’єктів будівництва (нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту) при проходженні експертизи ДАБІ, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, що визначаються відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності";
• будівель та відокремлених частин будівель, які продаються або передаються в найм (оренду) на строк не менше одного року;
• будівель державної власності (школи, дитсадки, лікарні) з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, які часто відвідують громадяни і у всіх приміщеннях яких розташовані органи державної влади;
• будівель з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, у всіх приміщеннях яких розташовані органи місцевого самоврядування (у разі здійснення ними термомодернізації таких будівель);
• будівель, в яких здійснюється термомодернізація, на яку надається державна підтримка (отримання компенсаційного кредиту) та яка має наслідком досягнення класу енергетичної ефективності будівлі не нижче мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівлі.
А також ОСББ, які розраховують на відшкодування коштів по термомодернізації від Фонду енергоефективності (https://eefund.org.ua/programa-energodim)
ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПАСПОРТ
Енергетичний паспорт будівлі складається задля визначення розрахункових показників енергетичних характеристик різноманітних об’єктів будівництва. В цьому документі зазначаються геометричні, енергетичні та теплотехнічні характеристики (згідно вимог ДБН В.2.6-31:2016), які дають змогу визначити відповідність цих показників вимогам до енергетичної ефективності будівель.
НАВІЩО І КОМУ ПОТРІБЕН ЕНЕРГОПАСПОРТ
Енергетичний паспорт складається для підтвердження відповідності проекту нормативним вимогам та допомагає здійснювати контроль енергоефективності під час експлуатації будівлі і спонукає власників майна до мінімалізації витрат на енергоспоживання. Також цей документ підтверджує енергетичну якість об’єкту під час оцінювання його ринкової вартості.
Енергетичний паспорт вказує на:
• клас енергоефективності будівлі;
• енергопотребу будівлі;
• енергоспоживання об’єкту.

Картинки

Контактные данные

Имя: Максим
Контактные телефоны: (050) 413-13-56, (096) 154-54-45

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактные телефоны:  
Дополнительная информация для Вашего мини-сайта
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *
Введите код показанный на рисункеИнформация на iLotok предоставляется пользователями и только они несут ответственность за ее содержимое. Сайта iLotok только хранит и распространяет информацию пользователей и не несет ответственность за ее содержимое.
Мы не продаем и не предоставляем во временное пользование частную информацию зарегистрированных пользователей iLotok третьим лицам. Но мы можем сообщать частную информацию государственным органам в соответствии с требованиями закона в том случае, если объявление или любая другая информация ущемляет права другого лица или несет неправомерный характер. Мы не отвечаем за правила конфиденциальности сайтов, на которые ссылается iLotok. На некоторых страницах нашего сайта представлена реклама Google Adsense Advertising Network. Чтобы узнать подробней о правилах конфиденциальности Google перейдите по этоу ссылке.
Детали объявления. Енергетичний сертифікат будівлі, енергетичний аудит, Енергопаспорт, Прочие услуги, Киев, цена Енергетичний сертифікат будівлі, енергетичний аудит, Енергопаспорт на интернет - лотке iLotok Киев - 111410.